Usaldusväärne partner!

Põllu- ja maamajanduse valdkonna konsulendi kutse andmise komisjoni töö on ajutiselt peatunud

Seoses riigis kehtestatud eriolukorraga on Põllumajandusuuringute Keskus ajutiselt peatanud konsulentide hindamis- ja kutsekomisjoni töö.

Vahemikus 15.-28. veebruar esitatud taotlejate dokumentide hindamine ning hindamiskomisjonide ja kutsekomisjoni töö lükkub edasi kuni eriolukorra lahendamiseni. Kõiki dokumentide esitajaid on sellest eraldi teavitatud.

Konsulendi kutse esmakordsel taotlemisel (kui ei ole varem kehtinud konsulendi kutset või konsulendi kutsetunnistuse kehtivuse lõppemisest on möödas rohkem kui 12 kuud) toimub kompetentside tõendamine lisaks dokumentide hindamisele ka kohapeal lahendatava kirjaliku ülesande (proovitöö) ja vestluse alusel. Kutse taastõendamine on võimalik korraldada dokumentide alusel.

Hetkel veel ei kavanda kutsekomisjon kirjaliku ülesande lahedamist ja vestluseid kandidaatidega korraldada elektrooniliste kanalite kaudu.

Järgmisesse taotlusvooru, mis toimub 15.-30. aprill, saab dokumente esitada tavapäraselt, kuid nende hindamise aeg ei ole hetkel veel teada. Taotlus koos kõigi nõutavate dokumentidega tuleb taotlejal esitada väljakuulutatud tähtaja jooksul.

Kutse taotlemise kohta saab täpsemalt siit.

42
info@pmk.agri.ee
+372 672 9137
PMK Teaduse 4/6, 75501, Saku, Harjumaa (registrikood: 70000042)