Usaldusväärne partner!

Näitus „100 maaelu toetamise näidet“ Riigikogu hoones

Alates 14. jaanuarist kuni 7. veebruarini on Põllumajandusuuringute Keskuse näituse "100 maaelu toetamise näidet" 24 plakatit üleval Tallinnas Riigikogu hoones.

Näitus valmis kingitusena 100 aastasele Eestile. Näitus koosneb 100-st plakatist, millel on kirjeldatud ettevõtjate, vabaühenduste ja asutuste lood, kes maaelu arengukava toetuste abil on teinud meie Eestit paremaks ja aidanud kiiremini edasi liikuda.

Rändnäituse esmaesitlus oli 18. septembril 2018.a Tallinna Kultuurikatlas ja aprillist saab näitust näha Hiiumaal - Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus

Näituse kohta rohkem infot maaeluvõrgustiku veebilehel www.maainfo.ee/100MAKnaidet

Rändnäituse koostas Põllumajandusuuringute Keskuse maaelu võrgustikutöö osakond koostöös maaeluvõrgustiku koostöökoja liikmete ja heade partneritega: Eesti Noortalunikud, Eesti Erametsakeskus, Eesti Külaliikumine Kodukant, Eesti Leader Liit ja LEADER tegevusgrupid, Eesti Maaparandajate Selts, Eesti Maaturism, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda, Eesti Toiduainetööstuse Liit, Eestimaa Talupidajate Keskliit, Maaelu Edendamise Sihtasutus, ETNA Eestimaal, O.T.T. liikumine jt.

Fotod: Erik Peinar, Riigikogu Kantselei fotograaf

38
info@pmk.agri.ee
+372 672 9137
PMK Teaduse 4, 75501, Saku, Harjumaa (registrikood: 70000042)