Taimetervise aasta 2020

Kontaktid

Taimetervise ja mikrobioloogia labor

Labori aadress Teaduse tn 4, Saku alevik, Saku vald, Harju maakond, 75501 (PMK peamaja renoveerimistööde ajaks alates detsembrist 2020. a sisenemine konteinersoojaku kaudu)

  • Link asukohale linkGoogle kaardil 
  • Labori üldine e-posti aadress: taimetervis[a]pmk.agri.ee
  • Labori üldine telefon: +372 672 9161
Helena Lasner Juhataja +372 506 8201 helena.lasner[a]pmk.agri.ee
Jelena Bukštunovitš Juhataja asetäitja +372 523 3864 jelena.bukstunovits[a]pmk.agri.ee
Valentina Ermakovich Peaspetsialist
kvaliteedi alal
+372 5368 2215 valentina.ermakovich[a]pmk.agri.ee
Jekaterina Aida Peaspetsialist   jekaterina.aida[a]pmk.agri.ee
Linda Brandt Peaspetsialist   linda.brandt[a]pmk.agri.ee
Valentina Kotšetova Peaspetsialist   valentina.kotsetova[a]pmk.agri.ee
Maria Larionova Peaspetsialist   maria.larionova[a]pmk.agri.ee
Kadri Laugen Peaspetsialist   kadri.laugen[a]pmk.agri.ee
Ljudmilla Ossul Peaspetsialist   ljudmilla.ossul[a]pmk.agri.ee
Galina Slautina Peaspetsialist   galina.slautina[a]pmk.agri.ee
Gabriela Uffert Peaspetsialist   gabriela.uffert[a]pmk.agri.ee
Piret Van Der Sman Peaspetsialist   piret.vandersman[a]pmk.agri.ee
Marina Hegren Vanemspetsialist   marina.hegren[a]pmk.agri.ee
Milvi Raud Vanemspetsialist   milvi.raud[a]pmk.agri.ee
Leonida Soloha Spetsialist    
info@pmk.agri.ee
+372 672 9137
PMK Teaduse 4, 75501, Saku, Harjumaa (registrikood: 70000042)