Usaldusväärne partner!

Kontaktid

Seemnekontrolli labor

Aadress: Teaduse 4/6, 75501 Saku, Harjumaa 
Ajutine aadress alates 2020. a septembrist (PMK peamaja renoveerimistööde ajaks): Karjavärava tee 2, Juuliku, Harjumaa
Labori üldine e-posti aadress: seeme[a]pmk.agri.ee

Kristina Soon Juhataja +372 651 7662
+372 5450 1110
kristina.soon[a]pmk.agri.ee
Tea Arnus Juhataja asetäitja +372 651 7662 tea.arnus[a]pmk.agri.ee
Eve Koort Kvaliteedijuht   eve.koort[a]pmk.agri.ee
Mari Jürman Koosseisuväline
nõunik
  mari.jurman[a]pmk.agri.ee
Eve Heinleht Peaspetsialist   eve.heinleht[a]pmk.agri.ee
Maarja Vernik Peaspetsialist   maarja.vernik[a]pmk.agri.ee
Ülla Uusen Peaspetsialist   ulla.uusen[a]pmk.agri.ee
Tiiu Kalamees Peaspetsialist   tiiu.kalamees[a]pmk.agri.ee
Signe Luks Peaspetsialist    
Marje Mosona Peaspetsialist   marje.mosona[a]pmk.agri.ee
Marge Sarapuu Peaspetsialist   marge.sarapuu[a]pmk.agri.ee
Sirje Kalda Juhtivspetsialist   sirje.kalda[a]pmk.agri.ee
Inna Laube Spetsialist    
Jana Remmelg Spetsialist   jana.remmelg[a]pmk.agri.ee
Monika Türner Spetsialist   monika.tyrner[a]pmk.agri.ee
Silvi Malmström Spetsialist   silvi.malmstrom[a]pmk.agri.ee
info@pmk.agri.ee
+372 672 9137
PMK Teaduse 4/6, 75501, Saku, Harjumaa (registrikood: 70000042)