Usaldusväärne partner!

Agrokeemia labor

Ajutine aadress alates 2020. a septembrist (PMK peamaja renoveerimistööde ajaks): Karjavärava tee 2, Juuliku, Harjumaa
Labori üldine e-posti aadress: agrokeemia[a]pmk.agri.ee

Aita Kruus Juhataja +372 672 9126 aita.kruus[a]pmk.agri.ee
Ülle Tali Juhataja asetäitja
(mulla valdkond)
+372 5323 6077 ylle.tali[a]pmk.agri.ee
Tiina Susi Kvaliteedijuht   tiina.susi[a]pmk.agri.ee
Regina Kalikas Peaspetsialist   regina.kalikas[a]pmk.agri.ee
Kiira Kiisler Peaspetsialist   kiira.kiisler[a]pmk.agri.ee
Ülle Madissoo Peaspetsialist   ylle.madissoo[a]pmk.agri.ee
Piia Peever Peaspetsialist   piia.peever[a]pmk.agri.ee
Kai Aaliste Juhtivspetsialist   kai.aaliste[a]pmk.agri.ee
Külli Salumäe Juhtivspetsialist    
Svetlana Tuzis Juhtivspetsialist   svetlana.tuzis[a]pmk.agri.ee
Laine Pannal Juhtivspetsialist   laine.pannal[a]pmk.agri.ee
Ene Suur Juhtivspetsialist    
Elina Tuisk Juhtivspetsialist   elina.tuisk[a]pmk.agri.ee
info@pmk.agri.ee
+372 672 9137
PMK Teaduse 4, 75501, Saku, Harjumaa (registrikood: 70000042)