Arendus- ja haldusosakonna ajutised aadressid PMK peamaja renoveerimistööde ajaks on Karjavärava tee 2, Juuliku, Harjumaa ja Teaduse 6a, Saku, Harjumaa.

Ametikoht ajutiselt
täitmata
Juhataja    
Merike Toome Nõunik +372 523 7591 merike.toome[a]pmk.agri.ee
Toomas Ütsik Projektijuht +372 551 4345 toomas.ytsik[a]pmk.agri.ee
Aive Haavel Analüütik (laborite
infosüsteem)
+372 5306 1141 aive.haavel[a]pmk.agri.ee
Proovide vastuvõtu büroo

Proovide vastuvõtu aadress: Karjavärava tee 2, Juuliku küla, Saku vald, Harju maakond, 75512

  • Link asukohale linkGoogle kaardil
  • Koordinaadid: 59.31249, 24.63207
  • Proovide vastuvõtu e-posti aadress: vastuvott[a]pmk.agri.ee
  • Proovide vastuvõtu telefonid: +372 672 9112, +372 5342 9205
Ametikoht ajutiselt
täitmata
Juhataja    
Lia Bergmann Klienditeenindaja +372 672 9112 lia.bergmann[a]pmk.agri.ee
Tiina Kont Klienditeenindaja +372 672 9112 tiina.kont[a]pmk.agri.ee
Tiiu Puhlov Vanemspetsialist +372 5562 3432 tiiu.puhlov[a]pmk.agri.ee
Tiina Sihver  Spetsialist    
Raul Tagavälja Abitööline    
Vambola Kastemäe Abitööline
(Jäneda kontor)
   
Tehnikabüroo

Tehnikabüroo aadress: Teaduse tn 6a, Saku alevik, Saku vald, Harju maakond, 75501

  • Link asukohale linkGoogle kaardil
  • Koordinaadid: 59.29818, 24.65613
  • Tehnikabüroo telefon: +372 672 9114
Egon Hirvesoo Juhataja-peainsener +372 672 9114 egon.hirvesoo[a]pmk.agri.ee
Henn Raidmaa Vaneminsener +372 672 9114
+372 5342 8832
henn.raidmaa[a]pmk.agri.ee
Arvi Schumann Insener +372 672 9114
+372 5615 7504
arvi.schumann[a]pmk.agri.ee
Raldi Holdin Insener +372 672 9114 raldi.holdin[a]pmk.agri.ee
Rein Roosimägi Tehnik +372 672 9114 rein.roosimagi[a]pmk.agri.ee