Usaldusväärne partner!

PMK: Meie imelised maapiirkonnad. Pildista ja jaga!

Põllumajandusuuringute Keskus
PRESSITEADE

Põllumajandusuuringute Keskus kutsub üles liituma maaelu pildipangaga. Facebooki platvormile on loodud avalik grupp "Maaelu pildipank", kuhu on kõigil huvilistel võimalus lisada oma fotojäädvustusi maaelust.

Maaelu pildipanga eesmärk on koguda ja levitada Eesti maaelu ning maamajandusega seotud fotosid, tuues esile maaelu mitmekülgsust ning aidata kaasa maaelu positiivse kuvandi kujundamisele.

"Eestimaa on täis tegusaid inimesi, kes on oma kätega loonud rohkelt ilu ja aidanud kaasa Eesti arengule. Eesti maaelu ja inimeste tegevused väärivad jäädvustamist. Kutsun kõiki jagama põnevaid märkamisi, ideid, tegemisi – jagame ilu, anname inspiratsiooni ja motiveerime üksteist!" innustab maaelu võrgustikutöö osakonna juhataja Reve Lambur pildipangaga liituma.

Pildipanga lehele on oodatud fotod kohalikust põllumajandusest, toidu tootmisest, loomakasvatusest, metsandusest, aiandusest, kalandusest, jahindusest, maaparandusest, maaturismist, maaettevõtlusest või muust maaeluga seotust.

"Postita fotosid, mille üle oled uhke ja mis rõõmustavad ka teisi," räägib pildipanga administraator Meeri Maastik maaelu võrgustikutöö osakonnast. "Piltide postitamisel märgi kindlasti juurde ka foto autor ning soovi korral ka pealkiri. Kui autorit välja toodud pole, siis eeldame, et foto autoriks on foto postitaja."

Fotode vaatamiseks ei pea olema Facebooki kasutaja, lihtsalt kliki https://www.facebook.com/groups/maaelupildipank/.

Fotode jagamiseks tuleb liituda Facebooki avaliku grupiga "Maaelu pildipank".

Pildipanga looja on Põllumajandusuuringute Keskuse maaelu võrgustikutöö osakond.

Rohkem infot maaeluvõrgustiku tegevustest: www.maainfo.ee

Lisatud foto „Kas tuled juba?“, autor: Helene Kõiv

FOTO: Helene Kõiv "Kas tuled juba?"

 

Teate edastas
Krista Kõiv
511 2562 | krista.koiv@pmk.agri.ee
kommunikatsiooni- ja turundusjuht
Põllumajandusuuringute Keskus (PMK)

info@pmk.agri.ee
+372 672 9137
PMK Teaduse 4, 75501, Saku, Harjumaa (registrikood: 70000042)