Usaldusväärne partner!

PMK: Avatud talude päev – aitäh kõigile!

Ongi läbi see kaua oodatud ja pikalt ettevalmistatud nädalavahetus – seitsmes üle-eestiline avatud talude päev.

„Meil kõigil oli ootusi, nii külastajate hulga, ilmataadi tujude, meeskonna kokkusaamise ja muu osas,“ räägib Reve Lambur, maaelu võrgustikutöö osakonna juhataja. „Loodan, et igal talul täitus vähemasti üks ootus ja jäädi nädalavahetusega rahule!“ 

Üle-eestilised külastusarvud on nüüd kokku löödud. Täname kõiki tagasiside eest! Tore, et vaatamata tohutu tihedale ja sündmusterohkele nädalavahetusele, leiti siiski aega ka talude külastamiseks ja isegi nii palju, et taaskord sündis külastusrekord!

Kokku tehti taludesse üle 234 tuhande külastuse, mis teeb ühe talu kohta keskmiseks külastuste arvuks 795 (eelmisel aastal oli see arv u 780).

"Kui eelmisel aastal oli üle 1000 külastusega talusid ligikaudu 65, siis sel aastal ligikaudu 75," räägib Reve Lambur. "Kindlasti mõjus hästi see, et sel aastal oli teadlikkus suurem, et enamus talusid olid avatud kaks päeva. Seda näitasid ka külastusnumbrid – talude külastus oli mõnel pool laupäeval isegi suurem kui pühapäeval."

Pikemalt Maaeluministeeriumi 27.07.2021 pressiteatest "Avatud talude nädalvahetusel sündis uus külastusrekord".

Avatud talude päeva avamise sündmust Valgamaal Kalde talus saate järgi vaadata PMK Facebookist.

Ootame teid oma jagama oma pilte Facebooki grupis – maaelu pildipankLisage sinna põnevamaid, naljakamaid, nunnumaid, ilusamaid ja emotsioonikamaid fotosid sellest meeldejäävast päevast. Hea oleks, kui kirjutaksite juurde, kus pilt on tehtud ning ka pildi autori.

Ja mis muud kui, et jääme kaheksandat üle-eestilist avatud talude päeva!

Avatud talude päeva korraldavad Maaeluministeerium, Põllumajandusuuringute Keskuse maaelu võrgustikutöö osakond, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ning Eestimaa Talupidajate Keskliit.

Avatud talude päeva korraldamist rahastatakse Eesti maaelu arengukavast 2014–2020 ja Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondist.

Ave Bremse foto maaelu pildipangast: Siis kui kuked kõnelevad ... Suuretüki talu, Läsna küla, Lääne-Virumaa avatud talude päeval.

38
info@pmk.agri.ee
+372 672 9137
PMK Teaduse 4, 75501, Saku, Harjumaa (registrikood: 70000042)