Maaelu võrgustikutöö osakond

 

 

Telefon

 

 

E-post

 

Juhataja Reve Lambur 529 8009 reve.lambur [at] pmk.agri.ee
Juhataja asetäitja Krista Kõiv 511 2562 krista.koiv [at] pmk.agri.ee
Peaspetsialist Ester Valdvee 513 9984

384 9702

ester.valdvee [at] pmk.agri.ee
Peaspetsialist Ave Bremse 515 6412

384 9734

ave.bremse [at] pmk.agri.ee
Peaspetsialist Konstantin Mihhejev 5845 1896 konstantin.mihhejev [at] pmk.agri.ee
Peaspetsialist Meeri Maastik 525 8261 meeri.maastik [at] pmk.agri.ee
Peaspetsialist Helene Kõiv 5622 5141 helene.koiv [at] pmk.agri.ee
Peaspetsialist Erik Lööper 384 9795 erik.looper [at] pmk.agri.ee
 

Maamajanduse analüüsi osakond

 

Juhataja Marju Aamisepp 384 9730  marju.aamisepp [at] pmk.agri.ee
Peaspetsialist Eduard Matveev 506 1584  eduard.matveev [at] pmk.agri.ee
Peaspetsialist Anne Varendi 384 9731  anne.varendi [at] pmk.agri.ee
Peaspetsialist Helle Persitski 384 9709  helle.persitski [at] pmk.agri.ee
Peaspetsialist Angela Järvis 384 9732  angela.jarvis [at] pmk.agri.ee
Peaspetsialist Marek Kärner 384 9731  marek.karner [at] pmk.agri.ee
Peaspetsialist Urve Kaio 384 9706  urve.kaio [at] pmk.agri.ee
 

Konsulentide kutsekvalifikatsiooni taotlemine

 

Peaspetsialist Rutt Tõnurist 384 9705  rutt.tonurist [at] pmk.agri.ee