PÕLLUMAJANDUSSEIRE JA UURINGUTE OSAKOND

 

Telefon

 

E-post

 

Juhataja Livi Rooma 672 9143

5349 0836

livi.rooma@pmk.agri.ee
Juhtivpetsialist-asjaajaja Ingrid Põldroos ingrid.poldroos@pmk.agri.ee
 

Põllumajanduskeskkonna seire büroo

 

Juhataja Iiri Raa 672 9144
507 8060
iiri.raa@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Maris Kruuse 748 0044 maris.kruuse@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Eneli Viik 748 0941
526 9643
eneli.viik@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Ere Ploomipuu 672 9144
503 1048
ere.ploomipuu@pmk.agri.ee
Peaspetsialist
 

Mullaseire büroo

 

Juhataja Priit Penu 453 8262
5342 5485
priit.penu@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Tambet Kikas 453 8262 tambet.kikas@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Elsa Putku 453 8262
5302 1925
elsa.putku@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Kristi Tomson 672 9140
518 4413
kristi.tomson@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Kadri Allik 748 8500
523 3864
kadri.allik@pmk.agri.ee
Juhtivspetsialist Aare Papp 5342 8457
Juhtivspetsialist Virgo Rääts 526 7671 virgo.raats@pmk.agri.ee
 

Põllumajandusuuringute büroo

 

Juhataja Jaan Kanger 672 9151 jaan.kanger@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Karli Sepp 748 8500 karli.sepp@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Marje Särekanno 672 9130 marje.sarekanno@pmk.agri.ee