JuhtkondNimiTelefonMobiilE-post
DirektorPille Koorberg672 9133 518 5545 pille.koorberg@pmk.agri.ee
AsedirektorMargus Friedenthal 672 9172 513 6975 margus.friedenthal@pmk.agri.ee
AsedirektorAndrus Rahnu 5206 244 andrus.rahnu@pmk.agri.ee
KvaliteedijuhtHeidi Kollo 672 9118 heidi.kollo@pmk.agri.ee
NõunikHannes Aamisepp 384 9707 hannes.aamisepp@pmk.agri.ee
FinantsjuhtAive Sau 672 9138 aive.sau@pmk.agri.ee
AndmeanalüütikKadi Piigli672 9113kadi.piigli@pmk.agri.ee
PeaspetsialistAnne Baumeister 672 9139 anne.baumeister@pmk.agri.ee
PersonalijuhtRiin Kiik651 76655865 0116riin.kiik@pmk.agri.ee
Koosseisuväline
personalispetsialist
Lea Raidmaa672 9129lea.raidmaa@pmk.agri.ee
PeatehnoloogEgon Hirvesoo6517 671 egon.hirvesoo@pmk.agri.ee
Kommunikatsioon
i- ja turundusjuht
Krista Kõiv511 2562 krista.koiv@pmk.agri.ee

Üldosakond

Üldosakond Nimi Telefon Mobiiltelefon E-post
Juhataja Rein Kriisa 672 9146 517 6206 rein.kriisa@pmk.agri.ee
Töökeskkonna peaspetsialist Kaide Treude 672 9165   kaide.treude@pmk.agri.ee
Tehnikabüroo Nimi Telefon Mobiiltelefon E-post
Juhataja Henn Raidmaa 672 9114 5342 8832 henn.raidmaa@pmk.agri.ee
Peaelektroonik Arvi Schumann 672 9171 5615 7504 arvi.schumann@pmk.agri.ee
Tehnik Raldi Holdin 672 9114   raldi.holdin@pmk.agri.ee
Lukksepp Rein Roosimägi 672 9171   rein.roosimagi@pmk.agri.ee
         
Asjaajamisbüroo Nimi Telefon Mobiiltelefon E-post
Juhataja Merle Presmann 672 9136   merle.presmann@pmk.agri.ee
Asjaajamise peaspetsialist Kersti Oja 672 9142   kersti.oja@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Lia Bergmann 672 9112 5342 9205 lia.bergmann@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Tiina Kont 672 9112 516 1824 tiina.kont@pmk.agri.ee
Peaspetsialist (Jäneda) Rutt Tõnurist     rutt.tonurist@pmk.agri.ee
Teenindusbüroo Nimi Telefon Mobiiltelefon E-post
Juhataja Tiiu Puhlov 672 9173 5562 3432 tiiu.puhlov@pmk.agri.ee
Koristaja Tereese Pivnik      
Koristaja Eha Metsis      
         
Koristaja (Viljandi) Merle Mitt      
Koristaja (Võru) Britta Peedel      
         
Abitööline Raul Tagavälja      
Abitööline (Jäneda) Vambola Kastemäe