Administratsioon

Juhtkond Nimi Telefon Mobiiltelefon E-post
Direktor Pille Koorberg 672 9133 518 5545 pille.koorberg@pmk.agri.ee
Asedirektor Margus Friedenthal 672 9172 513 6975 margus.friedenthal@pmk.agri.ee
Asedirektor Andrus Rahnu 5206 244 andrus.rahnu@pmk.agri.ee
Kvaliteedijuht Heidi Kollo 672 9118 heidi.kollo@pmk.agri.ee
Nõunik Hannes Aamisepp 384 9707 hannes.aamisepp@pmk.agri.ee
Finantsjuht Aive Sau 672 9138 aive.sau@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Anne Baumeister 672 9139 anne.baumeister@pmk.agri.ee
Personalijuht Lea Raidmaa 672 9129 5665 9060 lea.raidmaa@pmk.agri.ee
Peatehnoloog Egon Hirvesoo 6517 671 egon.hirvesoo@pmk.agri.ee
Üldosakond Nimi Telefon Mobiiltelefon E-post
Juhataja Rein Kriisa 672 9146 517 6206 rein.kriisa@pmk.agri.ee
Töökeskkonna
peaspetsialist
Kaide Treude 672 9165 kaide.treude@pmk.agri.ee
Tehnikabüroo Nimi Telefon Mobiiltelefon E-post
Juhataja Henn Raidmaa 672 9114 5342 8832 henn.raidmaa@pmk.agri.ee
Peaelektroonik Arvi Schumann 672 9171 5615 7504 arvi.schumann@pmk.agri.ee
Insener-elektrik Rein Sillaots 672 9114 513 7064 rein.sillaots@pmk.agri.ee
Lukksepp Rein Roosimägi 672 9171 rein.roosimagi@pmk.agri.ee
Bussijuht Leo Pivnik
Asjaajamisbüroo Nimi Telefon Mobiiltelefon E-post
Juhataja Merle Presmann 672 9136 merle.presmann@pmk.agri.ee
Asjaajamise peaspetsialist Kersti Oja 672 9142 kersti.oja@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Lia Bergmann 672 9112 5342 9205 lia.bergmann@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Tiina Kont 672 9112 516 1824 tiina.kont@pmk.agri.ee
Peaspetsialist (Jäneda) Rutt Tõnurist rutt.tonurist@pmk.agri.ee
Teenindusbüroo Nimi Telefon Mobiiltelefon E-post
Juhataja Tiiu Puhlov 672 9173 5562 3432 tiiu.puhlov@pmk.agri.ee
Koristaja Tereese Pivnik
Koristaja Alla Pärna
Koristaja Eha Metsis
Koristaja (Viljandi) Merle Mitt
Koristaja (Võru) Britta Peedel
Koristaja (Kuusiku) Endla Ados
Majahoidja Raul Tagavälja
Abitööline (Jäneda) Vambola Kastemäe