JUHTKOND

 

Telefon E-post
Direktor Pille Koorberg 672 9133

518 5545

pille.koorberg@pmk.agri.ee
Asedirektor Margus Friedenthal 672 9172

513 6975

margus.friedenthal@pmk.agri.ee
Asedirektor
Peatehnoloog Jaanus Rebane 672 9141 jaanus.rebane@pmk.agri.ee
Akrediteerimise peaspetsialist Heidi Kollo 672 9118 heidi.kollo@pmk.agri.ee
 

FINANTS- JA ASJAAJAMISE OSAKOND

 

Juhataja-peafinantsist Aive Sau 672 9138 aive.sau@pmk.agri.ee
Personalipeaspetsialist Lea Raidmaa 672 9129

5665 9060

lea.raidmaa@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Kaide Treude 672 9139 kaide.treude@pmk.agri.ee
Asjaajamise peaspetsialist Anne Baumeister 672 9139 anne.baumeister@pmk.agri.ee
Asjaajamise peaspetsialist Merle Presmann 672 9136 merle.presmann@pmk.agri.ee
Asjaajamise peaspetsialist Kersti Oja 672 9142 kersti.oja@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Lia Bergmann 672 9112

5342 9205

lia.bergmann@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Tiina Kont 672 9112

516 1824

tiina.kont@pmk.agri.ee
 

ÜLDOSAKOND

 

Juhataja Rein Kriisa 672 9146

517 6206

rein.kriisa@pmk.agri.ee
Töökeskkonnaspetsialist
 
Tehnikabüroo
Juhataja Henn Raidmaa 672 9114

5342 8832

henn.raidmaa@pmk.agri.ee
Peaelektrik Rein Sillaots 672 9114

513 7064

rein.sillaots@pmk.agri.ee
Autojuht-lukksepp Rein Roosimägi 672 9171 rein.roosimagi@pmk.agri.ee
Bussijuht Leo Pivnik
 

Teenindusbüroo

 

Juhataja Tiiu Puhlov 672 9173

5562 3432

tiiu.puhlov@pmk.agri.ee
Majahoidja Raul Tagavälja
 

Elektroonikabüroo

 

Juhataja
Peaelektroonik Arvi Schumann 672 9171

5615 7504

arvi.schumann@pmk.agri.ee
Peaspetsialist Kustas Kurval 672 9131 kustas.kurval@pmk.agri.ee